تمامی اطلاعات مربوط به طراحی کاتالوگ ، عکاسی صنعتی و ....

  • ۰
  • ۰

اگر شما یک کسب و کار جدید هستید که تصمیم گرفته اید یک نام تجاری مواد غذایی راه اندازی کنید ، توسعه لیبل یا برچسب شما در مارک تجاری شما نقش خواهد داشت. این امر شما را با بازار هدف شما مرتبط می کند و در نهایت بر کل فروش شما تأثیر می گذارد. فرایند ایجاد برچسب بسیار مهم است.

همانطور که مولفه طراحی مهم است ، همچنین مهم است که مطمئن شوید اطلاعات خاصی را روی برچسب های خود وارد کرده اید. هم اطلاعاتی که مشتریان شما می خواهند ببینند و هم دولت برای فروش مواد غذایی به آنها نیاز دارد.

به عنوان شخص اصلی بازاریابی در شرکت خودمان ، من مسئول طراحی و توسعه برچسب های بلا وینا خودمان هستم. بخشی از این شغل شامل این است که مطمئن شوید همه اجزای کلیدی ذکر شده اند.

آیا می خواهید مطمئن شوید که همه چیزهایی را که باید در برچسب های خود قرار دهید درج کرده اید؟ در اینجا مهمترین اجزای برچسب ذکر شده است تا بتوانید مارک غذایی جدید خود را تا حد ممکن استراتژیک به بازار عرضه کنید- و همچنان تمام الزامات برچسب گذاری FDA و USDA را برآورده کنید.

The 8 Most Important Elements To Include On Your New Food Label

 

8 جزء مهم که باید در برچسب شما وجود داشته باشد

 


1. نام تجاری شما
نام تجاری محصول شما یکی از مهمترین اجزای آن است. این نامی است که محصول شما به آن ارجاع داده می شود ، مورد سوال قرار می گیرد و توصیه می شود.

صرف نظر از طراحی گرافیکی که برای نام تجاری و لوگوی خود انتخاب می کنید ، مطمئن شوید که نام تجاری هم خوانا و هم خاطره انگیز است.

اگر هنوز نام تجاری خود را توسعه نداده اید ، به خاطر داشته باشید که لزوماً نباید نام تجاری شما با نام شرکت شما مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال ، نام شرکت ما Centra Foods است اما مارکی که ما می فروشیم بلا وینا است.

2. نام محصول
چه چیزی می فروشید؟ آیا نان صنایع دستی است؟ سس سالاد هست؟ آیا این نام خلاقانه ای دارد که برای توصیف آن طعم خاص ساخته اید (فکر کنید پانسمان الهه آنی)؟

شما باید دقیقاً آنچه روی برچسب نوشته شده است را توضیح دهید تا مشتریان بفهمند که چه چیزی می خرند. به عنوان مثال ، هنگامی که ما روغن های فله ای می فروشیم ، باید توضیح دهیم که این روغن چه نوع روغن است (زیتون ، کانولا ، سویا و غیره) و سپس چه درجه ای از روغن (روغن زیتون فوق بکر ، Expeller Pressed Non-) GMO روغن کانولا).

هر آنچه را که باید برای توضیح دقیق آنچه که مردم به دست می آورند ، باید بگویید ، انجام دهید. اگر USDA دارای نام خاصی برای توصیف پیچیده تر است (مانند روغن زیتون خالص ، به عنوان مثال) ، مشکلی نیست که به توصیف USDA محصول بپردازید.

3. اندازه بسته بندی

شما باید اندازه بسته بندی محصول خود را روی برچسب ذکر کنید. چه 55 گالن باشد یا 8 اونس ، اندازه باید در دو واحد انگلیسی و متریک ذکر شود. مطمئن شوید که هر دو را وارد کرده اید!

4. کد UPC / بارکد
اگر شانس دارید که آن را در یک فروشگاه بفروشید ، محصول شما باید بارکد داشته باشد. این بارکد (که به آن کد UPC نیز گفته می شود) برای اسکن و تشخیص به عنوان یک محصول منحصر به فرد استفاده می شود.

چند نوع مختلف از این بارکدها وجود دارد. برخی گرانتر هستند (حدود 700 تا 1000 دلار) و کاملاً منحصر به فرد هستند. برخی دیگر ارزان تر هستند ، اما شاید در صنایع مختلف غیر مرتبط استفاده شوند. چهار مثال ، اگر از یکی از این بارکدهای ارزان تر در غذای جدید خود استفاده می کنید ، ممکن است روزی همان بارکد مورد استفاده در ابزار قدرت را پیدا کنید.

بسته به صنعتی که در آن می فروشید ، بارکد ممکن است اختیاری باشد. به عنوان مثال ، اگر طبل روغن مانند Centra Foods می فروشید ، از نظر فنی به این بارکد نیاز ندارید زیرا بعید است که درام نیاز به اسکن داشته باشد.

از طرف دیگر ، اگر می خواهید محصول خود را در Whole Foods یا هر فروشگاه خواربار فروشی بزرگتری وارد کنید ، مهم است که یکی از گرانترین بارکدها را خریداری کنید که کاملاً منحصر به فرد است.

اگر محصولات خود را در آمازون می فروشید ، مطمئناً به بارکد احتیاج خواهید داشت ، اما نوع ارزانتر آن مادامی که قبلاً در آمازون ثبت نشده باشد ، لازم است. آنها را می توان به راحتی از طریق اینترنت خریداری کرد.

5. نام شرکت ، شهر ، ایالت و کد پستی
برای اطلاعات مصرف کننده و قابلیت ردیابی ، نام شرکت باید روی برچسب درج شود. همچنین باید شهر ، ایالت و کد پستی آن شرکت را ذکر کنید. در صورت وجود چندین مکان ، می توانید از آدرس شرکت استفاده کنید. آدرس کامل خیابان نیازی به ذکر ندارد.

 

آیا متوجه شده اید که من نام "شرکت" را گفتم ، و نه نام شرکت شما "؟ این می تواند یکی از دو شرکت باشد و بستگی به این دارد که از یک بسته بسته بندی برای تولید نام تجاری خود استفاده می کنید یا تولید کننده آن هستید. بگذار توضیح بدهم.

اگر شما تولید کننده محصول خود هستید
اگر محصول خود را تولید می کنید و صاحب نام تجاری هستید ، می خواهید نام و آدرس شرکت خود را در برچسب ذکر کنید. مانند یکی از موارد زیر خوانده می شود:

تولید کننده: نام شرکت شما ، شهر ، ایالت ، زیپ
بسته بندی شده توسط: نام شرکت شما ، شهر ، ایالت ، پستی
بسته بندی شده توسط: نام شرکت شما ، شهر ، ایالت ، پستی
شما صاحب هر مرحله در فرآیند خود هستید ، بنابراین شما تنها گزینه هستید! به عنوان مثال ، برچسب کوکاکولا چیزی شبیه "بسته بندی شده توسط کوکاکولا" با شهر ، ایالت و کد پستی آنها را می گوید.

Centra Foods به همین ترتیب عمل می کند. شهر ، ایالت و کد پستی ما در برچسب های ما ذکر شده است ، زیرا ما تولید کننده آن محصولات هستیم.

اگر با Co-Packer کار می کنید که مارک شما را تولید می کند
اگر با یک بسته بندی کننده همکاری می کنید که مارک را برای شما تولید می کند ، احتمالاً برچسب شما به شرح زیر است:

تولید شده برای: نام شرکت شما ، شهر شرکتی ، ایالت ، زیپ
منحصراً برای: نام شرکت شما ، شهر شرکتی ، ایالت ، پستی ساخته شده است
توزیع شده توسط: نام شرکت شما ، شهر شرکتی ، ایالت ، پستی
قرار نیست اطلاعات بسته بندی کننده یا تولیدکننده شما (هرچند از نظر قانونی ، می تواند) فهرست شود. چرا اکثر شرکت ها این کار را انجام می دهند؟ به عنوان مثال ، آنها نمی خواهند رقابت آنها بداند چه کسی محصولات خود را بسته بندی می کند. اما مهمتر از همه ، آنها می خواهند مشتریان خود فکر کنند که تولید خود را انجام می دهند. شما می توانید تصمیم بگیرید که تماس مناسب برای شرکت شما چیست.

قراردادهای برچسب گذاری خصوصی تریدر جو نمونه ای عالی از این موضوع است. بیایید کره کوکی Trader Joe را در نظر بگیریم. پشت بسته کره کوکی آنها می گوید: "توزیع شده و به طور انحصاری توسط Trader Joe's ، Monrovia CA 91016 فروخته می شود". Trader Joe's این محصول را در دفتر شرکت خود تولید نکرده است. در واقع ، این محصول در هلند ساخته شده است ، و بر روی برچسب آن را می گوید. این توسط یک تولید کننده کوکی ساخته شده است ، و هر کسی که باشد ، Trader Joe ملزم به گفتن نیست. این بخش خصوصی برچسب زدن خصوصی است.

6. هر گونه گواهینامه
اگر محصول شما دارای گواهینامه غیر GMO ، گواهی کوشر یا دارای گواهی ارگانیک است ، مهم است که این گواهی نامه های محصولات را روی برچسب قرار دهید تا همه چیز را به مشتری خود اطلاع دهید. شما این گواهینامه ها را به دلایلی دریافت کردید - آنها برای بازار هدف شما معنی دار بودند. حالا آنها را تبلیغ کنید! آنها می توانند نقطه فروش عظیمی برای محصول شما باشند ، به خصوص اگر سعی می کنید آن را در فروشگاه های مواد غذایی بفروشید.

یک نکته مهم در مورد گواهینامه های خود: مطمئن شوید که قبل از تهیه برچسب ، با گواهینامه خود تأیید شده اید. برخی از گواهینامه ها قوانین بسیار سختگیرانه ای در مورد لوگوهای خود دارند و هنگام ایجاد برچسب خود باید از استانداردها پیروی کنید. به عنوان مثال ، گواهی ارگانیک ما مستلزم این است که قبل از تأیید آنها ، عبارت خاصی را در یک مکان خاص روی برچسب بیان کنیم. اطمینان حاصل کنید که تمام پایه های خود را پوشانده اید و طرح خود را با آنها بررسی کرده اید.

 

7. داستان محصول شما
اگر محصولی دارید که در قفسه های فروشگاه های خرده فروشی به فروش می رسد ، بیان داستان محصول شما بسیار مهم است. از کجا آمده؟ دستور العمل اولیه چگونه ایجاد شد؟ کسب و کار شما از کجا رشد کرده و به کجا رسیده است؟

بیشتر و بیشتر ، مصرف کنندگان می خواهند در غذاهایی که می خورند- مخصوصاً در غذاهای تخصصی و بازار طبیعی- مشارکت داشته باشند. آنها می خواهند داستان شما را بشنوند ، اینکه چگونه غذایی را درست کرده اید و چرا فکر می کنید بسیار مهم است که آنها از آن لذت ببرند. بازارهای دیگر مانند عمده ، عمده فروشی و خدمات غذایی به داستانهای موجود در برچسب تکیه نمی کنند ، اما همچنان بخش مهمی از بازاریابی کلی محصول شما هستند.

8. اطلاعات تغذیه ای
شما باید اطلاعات تغذیه ای محصولات خود را در برچسب مورد نیاز FDA درج کنید. شرط اساسی فروش هرگونه مواد غذایی این روزها. برای به دست آوردن اطلاعات تغذیه ای ، می توانید یکی را انجام دهید

الف) اطلاعات تغذیه ای تامین کنندگان خود را در درصدهای صحیح ترکیب کنید ، یا

ب) می توانید آزمایشات تغذیه ای خود را بر روی محصول نهایی خود انجام دهید (ترجیحاً).

از نظر دریافت اطلاعات تغذیه ای روی برچسب تغذیه ، من این مولد برچسب تغذیه رایگان را که به صورت آنلاین یافت می شود دوست دارم.

غذاهای آماده کلیدی
برچسب های شما دارای 8 جزء کلیدی هستند که باید آنها را به خاطر بسپارید. آنها به شرح زیر است:

نام تجاری
نام محصول
اندازه بسته بندی
کد UPC/بارکد
نام و آدرس شرکت
هرگونه گواهینامه
داستان محصول
اطلاعات تغذیه ای
به خاطر داشته باشید- این لیست فقط یک مقدمه اساسی است. برچسب زدن قوانین در کشورهای مختلف می تواند یک موضوع پیچیده باشد ، بنابراین همیشه بهتر است در مورد قوانین کشور خود تحقیق کرده و با یک متخصص در صنعت خود مشورت کنید.

  • ۰۰/۰۷/۱۹
  • ali yaghoobi

نظرات (۱)

واقعا عالی بود - خداقوت - اینجارو سیو کردم که دفع بعدم بیام

سایت کانون خرد آموزشی و فرهنگی انجمن کنکور کانون خرد


بخش کنکور کانون خرد | بخش روانسناسی کانون خرد | بخش مذهبی کانون خرد | بخش اجتماعی کانون خرد | بخش ورزشی کانون خرد | بخش دانشگاهی کانون خرد | بخش دانش آموزی کانون خرد | بخش داستان کوتاه کانون خرد | بخش رمان کانون خرد | بخش کودکان کانون خرد | بخش تکنولوژی کانون خرد | بخش خودرو کانون خرد | بخش گردشگری کانون خرد | بخش تجربه کانون خرد | بخش زناشویی کانون خرد | بخش آموزشی کانون خرد | بخش هنر کانون خرد | بخش غذا کانون خرد | بخش تناسب اندام کانون خرد | بخش انگیزشی کانون خرد | بخش زیبایی کانون خرد | بخش اختراع کانون خرد | بخش تبلیغات کانون خرد | بخش حیوانات کانون خرد | بخش استخدام کانون خرد | بخش سالمندان کانون خرد | بخش گیاهان کانون خرد | بخش نجوم کانون خرد | بخش درمانی کانون خرد | بخش متافیزیک کانون خرد | بخش جنسی کانون خرد | بخش فینگر فود کانون خرد | بخش فال آنلاین کانون خرد | آشنایی با فروشگاه کانون خرد ماندگار ایران

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی